Met moeders werken aan gezondheid

Xandra Brood versiert kerstboom voor Sky Radio

Sky radio kerst actie 051

Xandra Brood heeft samen met haar dochter Lola voor ontwikkelingsorganisatie Simavi een kerstboom opgetuigd tijdens het goede doelenevenement ‘Christmas Tree for Charity’ van radiozender Sky Radio.

Binnen een half uur toverden moeder en dochter de boom van Simavi om in kleurrijk en bont kerststuk. Met een uitbundige uitstraling door de overdadige versierselen was het eindresultaat een waar kunstwerk. De versierde kerstboom is samen met de dertien andere door bekende Nederlanders versierde dennenbomen te bezichtigen in Artis Naturalis in Amsterdam. Xandra Brood: "Ik ben er helemaal voor gegaan. Thuis besteed ik anderhalve dag aan het versieren van mijn boom. Dan moet echt elke bal precies goed hangen. Nu zijn we er samen helemaal voor gegaan."

Kerstgedachte

De deskundige jury, bestaande uit visagist Thijs Willekes en styliste Mariëlle Bastiaanse, bepaalde dat de kerstboom van Lieke van Lexmond het mooist en origineelst was versierd. Hiermee wint de stichting Feedback de hoofdprijs, een geldbedrag van € 10.000,- en een radiocampagne op Sky Radio t.w.v. € 25.000,-. De 2e prijs van € 5.000,- werd gewonnen door goede doel Skate4All en de 3e prijs van € 2.500,- door Dream for Kids. Alle overige goede doelen, waaronder Simavi, ontvangen een bedrag van € 1.000,-.

Stem tot en met 13 december op de kerstboom van Simavi en win een vakantie naar de Algarve!

Gepubliceerd op: 09/12/2011

mei 2012

april 2012

maart 2012

23/03/2012

februari 2012

28/02/2012

januari 2012

december 2011

november 2011

oktober 2011

juni 2011

januari 1970